kolegium nauczycielskie

"Człowiek staje się człowiekiem poprzez ludzi." R.Steiner

FUNDATOR - Marek Sołek


KOORDYNATOR - Beata Iwanow


DYREKTOR - Katarzyna Malina Gajewska


SEKRETARIAT -  Joanna Makijenko

PEDAGOG SZKOLNY – Ewelina Sitarska

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY KL I – Marta Kwaśniewicz

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY kl II- Ewelina Sitarska


NAUCZYCIEL PROWADZĄCY KL III – Beata Smoławska


NAUCZYCIEL PROWADZĄCY kl V - Anna Figuła


NAUCZYCIEL PROWADZĄCY KL VI -  Katarzyna Malina- Gajewska

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY KL VII -   Ewa Krawczyk


NAUCZYCIEL PROWADZĄCY KL VIII - Agnieszka Ziembińska


TEATR, RHYTHM & MUSIC - Magdalena Smoławska


JĘZYK ANGIELSKI - Aurelia Majewska


STOLARNIA/ Rzemiosło - Bogdan Boba


CERAMIKA - Katarzyna Gajda


MATEMATYKA - Katarzyna Malina -Gajewska / Ludmiła Jelec

OLIGOFRENOPEDAGOG - Marcjanna Jaglarz

MALARSTWO/Rysunek - Grażyna Skalniak


INFORMATYKA – Piotr Młynarczyk


ŚWIETLICA - Dagmara Kolasa


ŚWIETLICA - Monika Flisak


JĘZYK POLSKI - Agnieszka Zmiembińska


JĘZYK POLSKI - Jolanta Gieniec


JĘZYK POLSKI - Anna Figuła

JĘZYK  NIEMIECKI - Ewa Krawczyk

Gimnastyka, gry sportowe - Mariusz Budzicki , 

 

Gimnastyka, gry sportowe - Łukasz Kulig.

 

GEOGRAFIA - Piotr Kubisiak

PRZYRODA -  Piotr Kubisiak


MUZYKA - Marta Niedziela


Fizyka - Piotr Kołaczek


HISTORIA - Michał Kowalczyk


CHEMIA- Agnieszka Woszczyna



HISTORIA-  Agnieszka Ziembińska


GIMNASTYKA BOTHMERA - Goran Petersson,  


OPIEKA MEDYCZNA - Dr. Joanna Nehring


PSZCZELARZ - Paweł Stoczyński - edukacja ekologiczna

MODELOWANIE ORGANICZNE- Donat Grzechowiak

ZAJĘCIA  DODATKOWE

Warsztaty ceramiczne
Środa - prowadzenie Katarzyna Gajda

Warsztaty stolarskie
Środa i Piątek - prowadzenie Bogdan Boba

Warsztaty malarskie
Wtorek - prowadzenie Grażyna Skalniak

Warsztaty Teatralne
Czwartek - prowadzenie Paweł Mróz

Warsztaty krawieckie
Wtorek i Czwartek - prowadzenie Magdalena Szymanek

Stepowanie 
Poniedziałek - prowadzenie Magdalena Smoławska

Nauka gry na gitarze
Poniedziałek i Czwartek - Dagmara Dorda

Wokal (nauka śpiewania)
Czwartek -Dagmara Dorda

Nauka gry na perkusji 
Środa i Piątek - Bartosz Dybel

Nauka gry na pianinie
Marcjanna Jaglarz i Magdalena Smoławska od poniedziałku do piątku

Nauka gry na skrzypcach
Wtorek - Marcjanna Jaglarz


film "Być Nauczycielem"