terapeutyczne wsparcie

Poprzez założenia programowe, dzięki którym realizujemy wszechstronnie rozwijający program możemy reagować na indywidualne potrzeby każdego ucznia, stosując w większej dozie ten czy inny element artystyczny, rzemieślniczy, czy aktywności ruchowej z naszej szerokiej oferty. W ten sposób nieustannie działamy harmonizująco w ciągu całego procesu edukacyjnego.

Nasi nauczyciele mają doświadczenie w terapii przez sztukę, lub terapii medycznej.

Może się jednak zdarzyć że ktoś z naszych podopiecznych będzie potrzebował większej uwagi i dodatkowego indywidualnego prowadzenia przez pewien okres czasu. W takiej sytuacji, po konsultacji z rodzicami oraz z lekarzem specjalistą lub lekarzem szkolnym, jesteśmy w stanie przygotować dodatkowy specjalny tok zajęć uzupełniających.